O nás

“Dávno před Gutenbergovým vynálezem knihtisku používal člověk k šíření informací a uchovávání událostí pro budoucnost psací pomůcku, která přetrvala věky.”

 

BRKO je moderní ofsetová tiskárna z Brna, působící v oblasti polygrafické výroby s vizí vytvořit moderní podnik, a tak zabezpečit trvalou spokojenost zákazníků.

Firma byla založena v roce 1992. Založili jí bratři Koukolovi. Díky neustálé modernizaci strojového parku a investicím do rozšiřování provozovny se firma vyprofilovala mezi přední tiskárny v Brně. Během svého vývoje si vybudovala dobrou pověst mezi zákazníky.

Nebýt zkušených a loajálních lidí v naší firmě, nebyly by jsme tam, kde jsme dnes. Můžeme o nich opravdu říct, že jsou to zkušení profesionálové ve svém oboru. Díky tomu, můžeme nabídnou opravdu kvalitní a spolehlivé služby.

 

Proč vybrat nás?

Kvalita a spolehlivost

Jsme pyšní na to, že nabízíme pouze produkty nejvyšší kvality, které jsou navrženy tak, aby splnily vaše očekávání. Naše produkty jsou pečlivě testovány a prověřeny, abychom zajistili vaši spokojenost.

 

  • Naše výrobky jsou vždy kvalitně zpracovány.
  • Dodržuejeme požadované termíny.
  • To co děláme, máme rádi. 
  • Inovujeme strojový park.
  • Každý člověk v tiskárně BRKO je odborník s dlouholetou praxí.
  • Vaše tiskoviny jsou pro nás důležité, tak se nažíme zachytávat chyby, které se občas vyskytnou.

 

Skvělý zákaznický servis

Náš tým odborníků je zde, aby vám pomohl s jakýmikoli dotazy nebo potřebami. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že budete mít nejlepší možnou zkušenost s našimi produkty.

 

Konkurenceschopné ceny

Snažíme se nabízet nejen kvalitní produkty, ale také konkurenceschopné ceny. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

 

Firma byla založena v roce 1992. Založili jí 2 bratři Koukolovi proto se tiskárna jmenuje BRKO. Díky neustálé modernizaci strojového parku a investicím do rozšiřování provozovny se firma vyprofilovala mezi přední tiskárny v Brně. Během svého vývoje si vybudovala dobrou pověst mezi zákazníky.

Nebýt zkušených a loajálních lidí v naší firmě, nebyly by jsme tam, kde jsme dnes. Můžeme o nich opravdu říct, že jsou to zkušení profesionálové ve svém oboru. Díky tomu, můžeme nabídnou opravdu kvalitní a spolehlivé služby.

 

Tiskneme na kvalitních strojích od renomovaných výrobců jako jsou Koenig & Bauer, Xerox a Heidelberg.